Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Choiny - Oferty wynajmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Inspektowa

Mokotów,Warszawa(Choiny + 29 km)

17 500 zł330 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mokotów, pod Skocznią, ul. Inspektowa | komfortowy dom o powierzchni użytkowej 245 m (powierzchnia całkowita ok. 330 m ) | 6 pokoi | 3 łazienki | garaż na 2 auta w bryle budynku |.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolny od zaraz Marki

Marki(Choiny + 21 km)

10 000 zł1 722 m² 5,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Do wynajęcia dom wolnostojący, doskonały pod działalność gospodarczą lub usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Wrzosów

Góraszka(Choiny + 15 km)

8 000 zł320 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Komfortowy dom 300 m z pięknym ogrodem | Spokojna okolica | Gotowy do zamieszkania od 01.07.2025 Do wynajęcia przestronny, w pełni wyposażony dom wolnostojący o powierzchni 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolny od zaraz, ul. Szkolna

Marki(Choiny + 21 km)

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia dom w Markach w rejonie ul. Szkolnej; dom w układzie bliźniaczym o pow. 200 m2 usytuowany na działce o pow. 250 m2; na układ funkcjonalny składa się: przyziemie:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Bilcza(Choiny + 17 km)

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

| do wynajęcia 6 - pokojowy, dwukondygnacyjny dom o powierzchni ok. 280 m2, zlokalizowany w Bilczy, gm. Morawica. Ogrzewanie elektryczne. Elektryczny bojler do ogrzania ciepłej wody. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Mickiewicza

Rycice,Józefów(Choiny + 22 km)

11 500 zł292 m² 39,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom do wynajęcia - józefów pod warszawą bez prowizji Przytulny dom wśród sosnowych lasów i szybki dojazd do centrum Warszawy w jednym. Są miejsca, które łączą wygodę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Nowe Lipiny

Nowe Lipiny(Choiny + 10 km)

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom o powierzchni 160 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 600 m . Na parterze znajduje się salon z kominkiem, kuchnia oraz łazienka. Pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Wielkopole,Kielce(Choiny + 20 km)

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

| rezerwacja Do wynajęcia wyodrębniona część domu, o powierzchni 150 m2, zlokalizowanego na os. Ksm. Pomieszczenia wchodzące w skład domu to: 5 pokoi ( 15 łóżek z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z piwnicą, ul. Reymonta

Otwock(Choiny + 24 km)

24 999 zł550 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wynajmę piękny duży dom ok.450mkw, plus piwnice-położony z dala od zgiełku a zarazem blisko Centrum Otwocka, na dużej działce ze starodrzewem, systemem nawadniającym. Parter kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Morawica

Morawica(Choiny + 16 km)

2 000 zł71 m² 28,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 752 m²

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 na wysokim parterze 1-piętrowego domu, zlokalizowanego w Morawicy. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. 30,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Choiny

Choiny,mazowieckie

950 zł35 m² 27,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Niewielki domek w miejscowości Poświętne. W niedalekiej okolicy szkoła, przedszkole, przychodnia, kościół i sklepy Droga dojazdowa utwardzona. 200 m do przystanku pks.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij